فروشگاه لگو

فروشگاه لگو

قبل از اینکه در مورد فروشگاه لگو و خرید لگو با شما صحبت کنیم اول بهتر است در مورد خود لگو به شما اطلاعاتی را بدهیم.

لگو چیست؟

لگو نام یک برند تجاری است که در کشور دانمارک به تولید آجر های رنگی می پردازد و با اتصال این آجرها به هم می توان اجسام متنوعی ساخت. به طور کلی لگو برگرفته از leg godt به معنی خوب بازی کردن است. این کلمه در زبان نروژی به معنی خوب بازی کردن است و همچنین به معنی جمع کردن و سرهم کردن نیز می باشد. جنس لگو ها معمولاً از پلاستیک و یا کائوچو هستند. اجسامی که می توان با این قطعات ساخت از ساده ترین تا پیچیده ترین طرح ها می باشد، مانند ماشین، قطار، هواپیما، خانه و …. است. قطعات لگو را می توان به آسانی به هم متصل کرد و سپس از هم جدا کرد.

آشنایی با لگو و فروشگاه لگو

قطعاً همه ی ما با نام لگو آشنا هستیم. بعضی از وسایل بازی که در دوران کودکی ما وجود داشت اکنون با پیشرفت علم مدل های توسعه یافته تر آن ها در بازار وجود دارد و همین طور اسباب بازی هایی که در حال حاضر در بازار است در دوران کودکی ما اصلاً وجود نداشت. اما یک اسباب بازی از همه ی این ها مستثنا است و آن لگو است. لگو قدمتی بیش از ۸۵ سال دارد و کارخانه لگو از سال ۱۹۳۲ به تولید لگو پرداخته است. ما نیز از دوران کودکی با لگو آشنایی داریم. قطعات لگو با دقت زیاد تولید می شوند و درصد خطا در تولید قطعات لگو به حد میکرو می باشد، تا حدی که یک قطعه تولید شده در سال ۱۹۶۰ با قطعه ای که امسال تولید شده را می توان با هم جفت کرد.

 

قطعات لگو از جنس پلیمر هستند که ضد ضربه می باشند و این خاصیت باعث شده که قطعات به راحتی روی هم سوار شوند و فرد از بازی با لگو لذت ببرد. در ضمن مادران عزیز بدانید که لگو میکروب به خود نمی گیرد و قابل شست وشو می باشد.

شعار اصلی شرکت لگو این است، بهترین هیچ وقت مناسب ترین نیست. این به معنی این است که کارخانه لگو همیشه به دنبال توسعه و پیشرفت است. کیفیت و ایمنی جز اصلی ترین هدف لگو است به همین دلیل برای کودکان در هر رده سنی قابل استفاده است.

مزایای بازی با لگو و فروشگاه لگو

 • اولین هدف کارخانه تولید لگو، افزایش مهارت و یادگیری کودکان است.
 • لگو با ترکیب رنگ متنوع باعث می شود که به کودک رنگ شناسی را آموزش دهیم.
 • بازی با لگو باعث می شود کودک بین حرکت دست و چشم هماهنگی ایجاد کند.
 • باعث می شود بازی دسته جمعی و یا گروهی را یاد بگیرد.
 • یک سرگرمی مناسب و بدون خطر است.
 • بازی با لگو باعث می شود کودک توانایی پیدا کند که سه بعدی فکر کند.
 • لگو باعث می شود که کودک سازماندهی، هماهنگی را یاد بگیرد.
 • کودکان را خلاق بار می آورد.
 • کودک ممکن است ساعت ها با لگو بازی کند و خسته نشود.
 • خلاقیت کودک را با لگو می توان پرورش داد.
 • می توانید افکار کودک را در بازی او مشاهده کنید.
 • علایق کودک مشخص می شود.
 • تجسم کودک را افزایش می دهد.
 • شناسایی استعداد های کودک
 • پرورش استعداد های کودک با کمک بازی با لگو

کودکان ما سرشار از هیجان و شادی و انرژی هستند و نمی توانید مانع بازی کودکان شوید که اگر کسی اجازه بازی به کودک خود را ندهد باعث سرکوب کردن استعدادهای کودک می شود  این بزرگ ترین خیانت به کودک محسوب می شود. بازی دنیای کودکان است. اگر احساس می کنید که کودک شما مشکلی دارد مطمئن باشید در بازی مشکل خود را بروز می دهد و شما به راحتی می توانید به مشکل او پی ببرید و هر چه سریع تر راه درمانی برای کودک خود پیدا کنید.

پیشنهاد برای فروشگاه لگو

فروشگاه لگو می تواند به مهد کودک ها با توجه به رده سنی بسته های لگو را پیشنهاد کند. در مهد کودک گروه سنی زیر ۶ سال هستند و باید متناسب با سن کودک بسته های لگو را خریداری کرد. در فروشگاه لگو، بسته های لگو متنوعی در اختیار خریدارن گذاشته می شود و با قیمت های متنوع که مهد کودک ها می توانند از قیمت های مناسب تر خرید کنند. در ضمن لگو هیچ وقت نمی شکند و می توان تا چندین سال از آن ها استفاده کرد و به دلیل قابلیت شست و شو بودن بسیار مناسب می باشند. رنگ قطعات لگو هیچ وقت از بین نمی رود و ثابت می ماند. فروشگاه لگو می تواند به مکان های عمومی مانند آرایشگاه ها، کتاب خانه ها، فروشگاه های بزرگ، پارک ها و مکان هایی که خانواده ها مجبور هستند کودک خود را همراه خود ببرند، پیشنهاد بدهند.

فروشگاه لگو

فروشگاه لگو به صورت آنلاین نیز وجود دارد و برای افرادی که بسیار سخت است که کودک خود را همراه خو به فروشگاه لگو ببرند و یا وقت کافی برای خرید لگو ندارند، می توانند به راحتی به فروشگاه لگو آنلاین مراجعه کنند و مدل های گوناگون لگو ها را ببینند و حتی از تخفیف های آن مطلع شوند و به راحتی مدل مورد نظر را خریداری کنند. فروشگاه لگو این امکان را برای شما فراهم کرده است که از جنس، ابعاد، تعداد قطعات، طرح، رده سنی آگاهی پیدا کنید. زمانی که از فروشگاه لگو آنلاین بازدید می کنید خود را در یک فروشگاه لگو واقعی خواهید یافت.

دیدگاه‌ها ۰

*
*