فروشگاه اینترنتی لگو

فروشگاه اینترنتی لگو

فروشگاه اینترنتی لگو، امکان مشاهده انواع لگو و مشخصات آن را برای شما فراهم کرده است.

کافی است فقط به فروشگاه اینترنتی لگو مراجعه کنید و چند دقیقه از وقت خود را صرف گشت زدن در فروشگاه اینترنتی لگو کنید. اگر شما زمان زیادی ندارید و یا اینکه حوصله ماندن در ترافیک را ندارید که با وجود بچه شرایط سخت تر هم می شود به شما پیشنهاد می کنم که به فروشگاه اینترنتی لگو مراجعه کنید. در کم ترین زمان و با کم ترین هزینه از فروشگاه اینترنتی لگو خرید کنید و از تخفیفات نیز برخوردار شوید.

 

از کارخانه تا فروشگاه اینترنتی لگو

شاید تا به حال اسم کیرک کریستیانسن را نشنیده باشید اما حتماً اسم لگو را شنیده اید، بله کیرک همان مالک و تولید کننده لگو است. کیرک با شخصیت خلاقی که داشت، اوایل با چوب به ساخت لگو پرداخت و بعد از گذشت چندین سال ساخت لگو را با پلاستیک و مواد پلیمری شروع کرد و رفته رفته بر کیفیت محصولات خود افزود. ما در دوران کودکی ما لگو را با آجر های خانه سازی می شناختیم.

بازی بر رشد شخصیتی، روانی و عاطفی کودک بسیار تأثیرگذار است.

بازی در دوران کودکی نقش بسزایی در بزرگ‌سالی دارد و تأثیر مستقیمی در شخصیت فرد در بزرگ‌سالی دارد.

مزیت های اسباب بازی لگو

همان طور که می دانید لگو از تنوع زیادی برخوردار است و این مزیت را دارد که کودک بتواند علاوه بر طرحی که در دفترچه راهنما وجود دارد طرح دیگری بسازد و این باعث افزایش خلاقیت کودک نیز می شود.

لگو به کودک نقشه خوانی را می آموزد و باعث ایجاد تفکر خلاقانه می شود.

مهم ترین نکته این است که کارخانه لگو، طرح های لگو را براساس مدل های دخترانه و پسرانه می سازد.

کودکان ما مهارت های حل مسئله را می آموزند.

 

فروشگاه اینترنتی لگو

مدل های لگو در یک فروشگاه اینترنتی لگو

لگو سری اسپید (Speed)

این سری از لگو در یک فروشگاه اینترنتی لگو موجود است ، طرح های ساختنی بسیار هیجان انگیز دارد و برای پسرها بیش تر کاربرد دارد مانند ساخت ماشین، هواپیما می باشد. مغزکودکان در بازی با لگو باعث می شود بیش تر تحلیل کند و نظم و دقت بیش تری پیدا می کنند. با این سری لگو ها می توان مرزهای علم و تکنولوژی را درنوردید. با کمک این لگو ها یک ماشین خوش رنگ قرمز بسازید و با کمک مینی فیگورها مسابقه بدهید. می خواهید قبل از مسابقه از سالم بودن ماشین تان مطمئن شوید، نگران نباشید شرکت لگو یک آزمایشگاه تست ماشین نیز در اختیار شما قرار داده است.

دو تکنسین منتظر برسی و کنترل ماشین شما هستند.

فقط باید دو لوله زرد رنگ را بردارید و به پشت ماشین خود وصل کنید.

مشخصات لگو سری اسپید

لگو سری اسپید دارای ۴۹۴ قطعه لگو است و برای رده سنی کودک و نوجوان می باشد. ۴ عدد مینی فیگور دارد . برای کودکان ۸ تا ۱۴ سال می باشد. ابعاد وسایل آزمایشگاه به ابعاد: ۵ × ۱۲ × ۴ سانتی متر، تونل باد به ابعاد: ۱۱ × ۱۰ × ۳۰ سانتی متر و ماشین Ferrari FXX K به ابعاد: ۴ × ۱۵ × ۵ سانتی متر می باشد. ابعاد کل ۲۶۲ × ۷۱ × ۳۸۲ میلی‌متر می باشد. هیچ دوست دار ماشینی نیست که شیفته این سری لگو نشود. به دلیل شبیه سازی فوق العاده ارزش خریدن را دارد. این سری لگو محبوبیت زیادی در سراسر دنیا پیدا کرده است. به دلیل زیبایی و ظرافتی که در ساخت محصول به کار رفته است، یک اسباب بازی هیجان انگیز به شمار می رود.

توجه: دارای قطعات ریز می باشد و خطر بلعیدن زیاد است.

فروشگاه اینترنتی لگو

لگو سری پرنسس

این سری لگو در فروشگاه اینترنتی لگو یافت می شود و برای دختران عزیز نیز یک سری لگو پرنسس توسط کارخانه تولید لگو ساخته شده است. لگو پرنسس با ابعاد ۴۶ × ۱۲۰ × ۱۴۰ میلی‌متر و تعداد ۷۹ قطعه است و مناسب سن ۵ تا ۱۲ سال است. با ۱۱۰ گرم وزن می باشد. بچه ها سوار یک کالسکه زیبا هستند که صاحب کالسکه کسی نیست جز سیندرلا که می خواهند به یک مهمانی بزرگ و شاد بروند. در مسیر یک عصای جادویی که روی زمین افتاده را می بینند و عصا را برمی دارند و یک دعوت نامه برای یک مهمانی دیگر دریافت می کنند.

فروشگاه اینترنتی لگو

 

پیشنهاد فروشگاه اینترنتی لگو به والدین

والدین عزیز به فروشگاه اینترنتی لگو مراجعه کنید و بسته مناسب و مد نظر خود را خریداری کنید. در زمان هایی که شما مشغول به کار هستید و کودک شما می خواهد بازی کند کافی است یک بسته از مدل های لگو را در اختیار کودک خود قرار دهید و تا ساعت ها او را سرگرم کنید و با خیالت راحت به کار خود مشغول شوید. حتی می توانید هنگامی که به آرایشگاه مراجعه می کنید یک بسته کوچک لگو را با همراه خود ببرید تا  کودک شما سرگرم شود و حوصله اش سر نرود.

خرید از فروشگاه اینترنتی لگو به دلیل مزایای فوق العاده ای که دارد بهترین پیشنهاد برای والدین است.

سخنی با والدین

والدینی که شاغل هستند و زمان زیادی برای رفتن به فروشگاه ندارند و یا از خستگی زیاد دیگر توان رانندگی و تحمل ازدحام و شلوغی شهر را ندارند کافی است کامپیوتر و یا لپ تاپ خود را روشن کنند و به یک فروشگاه اینترنتی لگو مراجعه کنند و با چند کلیک برای کودک خود بسته ی لگو مناسب را بخرند و در اسرع وقت تحویل بگیرند و با خرید لگو شادی را برای کودک خود خریده اید.

ویژگی های ممتاز اسباب بازی لگو نسبت به سایر اسباب بازی ها

اسباب بازی لگو محکم می باشد و رنگ بندی متنوع دارد و رنگ قطعات آن از بین نمی رود.

یک اسباب بازی برای چندین سال قابل استفاده است و قابل شکسته شدن نیست و هیچ خطری برای کودک شما ندارد.

با مراجعه به فروشگاه اینترنتی لگو تمامی مشخصات یک مدل لگو ذکر شده است.

دیدگاه‌ها ۰

*
*