خرید لگو

خرید لگو

قبل از این که اطلاعاتی در مورد خرید لگو به شما بدهیم، اول در مورد اهمیت بازی با شما صحبت خواهیم کرد. مطالب برگزیده شده در این مقاله به شما کمک می کند تا بدانید کودک شما به چه بازی هایی نیاز دارد و زمان خرید لگو و بازی با لگو چه زمانی مناسب است. در این مقاله به شما نکاتی در مورد خرید لگو و رده سنی مناسب کودکان برای بازی و همچنین لگو هایی که برای گروه های سنی مختلف تهیه شده اند، صحبت خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید.

همه ی ما دوست داریم کودکان باهوش و با استعداد و سرزنده داشته باشم، اما چگونه؟

شکوفایی استعداد کودکان با لگو

مهم ترین راه حل بازی می باشد. بازی برای کودک به این دلیل مهم است، زیرا راهی برای نشان دادن و ابراز احساسات و باعث تخلیه فشار و استرس های کودک می شود. بازی باعث بهبود مهارت های ارتباطی و رفتاری، تقویت حافظه کودک و افزایش توانایی یادگیری، تمرکز و تقویت هوش هیجانی و تقویت مهارت های فکری و شناختی می شود و از همه مهم تر باعث تکامل شخصیت کودک می شود که در زندگی بزرگ سالی کودک مان تأثیر بسزایی دارد.

بازی باعث می شود کودک مان بتواند با هم سالان خود تعامل و ارتباط داشته باشد و مهارت های گفتاری او تقویت شود. والدین می توانند با کودکان خود بازی های دوران کودکی خودشان را انجام دهند مانند حالت چطوره، حمومک مورچه داره، پرتاب توپ و بازی با مدل های های مختلف لگو …

خرید لگو را در اولویت قرار دهید اگر قصد خرید اسباب بازی را دارید. قبلاً به اسباب بازی لگو آجرهای خانه سازی گفته می شد و در دوران کودکی هر چقدر هم که بازی می کردیم، اشتیاق ما در بازی و ساخت مدل های مختلف با لگو بیش تر می شد. لگو یکی از اسباب بازی هایی است که از سن کم از دوران کودکی می توان برای کودک استفاده کرد. خرید لگو نه تنها برای سرگرمی و بازی قابل استفاده است بلکه یک وسیله آموزشی نیز محسوب می شود. در دوران کودکی اولین اسباب بازی که می خواهید برای کودک در نظر دارید، خرید لگو را نیز جزء همین دسته قرار دهید. خرید لگو در طرح ها و مدل های گوناگونی در بازار وجود دارد. با خرید لگو به کودکتان می توانید در مورد شغل های مختلف آموزش بدهید. لگو یک اسباب بازی با انعطاف پذیری بالایی است.

چند کلمه با والدین

  • حتماً در مورد بازی های مناسب برای کودکان مطالعه کنید و اطلاعات لازم به دست آورید.
  • والدین عزیز باید از شب قبل برای روزهایی که پرمشغله هستید برنامه‌ریزی کنید.
  • بازی باید با توجه به رده سنی کودک انتخاب شود؛ زیرا زمان بازی فقط سرگرمی نیست بلکه زمان آموزش است.
  • توجه داشته باشید بازی دنیای کودکان است.

اولویت در اسباب بازی با خرید لگو

خرید لگو را در اولویت قرار دهید اگر قصد خرید اسباب بازی را دارید. قبلاً به اسباب بازی لگو آجرهای خانه سازی گفته می شد و در  دوران کودکی هر چقدر هم که بازی می کردیم، اشتیاق ما در بازی و ساخت مدل های مختلف با لگو بیش تر می شد.  لگو یکی از اسباب بازی هایی است که از سن کم از دوران کودکی می توان برای کودک استفاده کرد. خرید لگو نه تنها برای سرگرمی و بازی قابل استفاده است بلکه یک وسیله آموزشی نیز محسوب می شود. در دوران کودکی اولین اسباب بازی که می خواهید برای کودک در نظر دارید، خرید لگو را نیز جزء همین دسته قرار دهید. خرید لگو در طرح ها و مدل های گوناگونی در بازار وجود دارد. با خرید لگو به کودکتان می توانید در مورد شغل های مختلف آموزش بدهید. لگو یک اسباب بازی با انعطاف پذیری بالایی است.

خرید لگو

در خرید لگو به چه نکاتی توجه کنیم؟

در خرید لگو باید اول به رده سنی نوشته شده روی جعبه لگو توجه کنید. زیرا لگو ها تنوع زیادی دارند و با توجه به سن کودک از ساده ترین مدل تا پیچیده ترین مدل ها تولید می شوند.

کیفیت و ایمنی لگو توجه کنید. در قطعات لگو هیچ قطعی شکسته و یا ناقص نباشد.

جنس قطعات لگو از بهترین کیفیت برخوردار باشد.

حتماً لگو با توجه به رده سنی کودک باشد.

اگر متناسب با سن کودک نباشد کودک بعد از مدتی بازی خسته می شوند و دیگر تمایل به بازی ندارند.

با توجه به این که خرید لگو یک ابزار بازی بی خطر است نسبت به سایر وسایل بازی دیگر، اما برای کودکان با سن پایین که هر چیزی را به سمت دهانشان می برند از خرید لگو های با قطعات کوچک بپرهیزید و لگو هایی با قطعات کوچک بخرید تا کودک نتواند لگو ها را به دهان ببرد.

خرید لگو

مشخصات خرید  لگو در یک مدل برای رده سنی کودک و نوجوان

خرید لگو مدل سری Friends

خرید لگو سری دوست یک مدل دخترانه می باشد. این مدل حاوی ۴۵ قطعه می باشد و برای سن ۵ تا ۱۲ سال تولید شده است. در خرید لگو این مدل توجه کنید مناسب سن ۳ سال نیست زیرا دارای قطعات کوچک است که باید از دسترس کودکان زیر ۴ سال خودداری شود. با خرید این مدل لگو قدرت خیال پردازی و داستان پردازی را تقویت کنید. کودکان هماهنگی بین دست و چشم را با خرید این مدل لگو تقویت می کنند. ابعاد لگو ۹۱ × ۴۷ × ۱۲۲ میلی‌متر می باشد. محتویات درون بسته شامل سگ، لانه‌ی سگ به ابعاد ۵ × ۶ × ۴ سانتی‌متر، اسکیت بورد، کاسه ی سگ، بیسگویت سگ، استخوان سگ می باشد. به دنبال اسباب بازی که می توانید هر بار شکل های متفاوتی با آن بسازید باشد، بله خرید لگو بهترین گزینه می تواند باشد.

فواید بازی با لگو

اسباب بازی باید پرسش های زیادی در ذهن کودک ایجاد کند تا خلاقیت کودک را بالا ببرد. اسباب بازی نباید تکراری باشد. خرید لگو می تواند نیاز کودک شما را برطرف کند. لگو حس های نهفته و یا ضعیف در کودک را برانگیخته می کند و این باعث می شود که استعداد های کودک شکوفا شود. با خرید لگو های متنوع نیازهای کودک را در سن های مختلف برطرف کنید و کودک خود را برای وارد شدن به جامعه آماده می کنید. ذهن کودک خود را پرورش دهید تا بتواند آینده ی بهتری برای خود بسازد.

بله با یک اسباب بازی کارهای زیادی می توان انجام داد.

اسباب بازی دنیای کودک را می سازد به شرطی که اسباب بازی مناسب را بخرید.

با خرید لگو به شما در آینده نگری کودک تان کمک خواهیم کرد.

دیدگاه‌ها ۰

*
*